Kryefaqja / LAJME / Harta e Shqiperise Natyrale, 1912 – Te gjitha trojet shqiptare qe nga Pazari i Ri, Shkup, Prizren, Manastir, Janinë e Gjiri i Artes.

Harta e Shqiperise Natyrale, 1912 – Te gjitha trojet shqiptare qe nga Pazari i Ri, Shkup, Prizren, Manastir, Janinë e Gjiri i Artes.

Harta e Shqiperise Natyrale, 1912 – Te gjitha trojet shqiptare qe nga Pazari i Ri, Shkup, Prizren, Manastir, Janine te Gjiri i Artes.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kastriot Berishaj: Sindromi vetëvrasës i shqiptarëve po tkurr terësinë territoriale të trojeve shqiptare! Ilir Meta dhe Anastas Janullatos janë zagarë të Greqisë shoviniste

“Ilir Meta, qeni i dekoruar nga Greqia dhe bythëlepirësi i antishqiptarit tjetër, Anastas Janullatos puthen …

Leave a Reply