Kryefaqja / LAJME / Frashër Racaj zgjidhet nënkryetar nderi i LSHB-së

Frashër Racaj zgjidhet nënkryetar nderi i LSHB-së

Këshilli i Përgjithshëm Kombëtar i Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar më 24 mars të vitit 2019 ka zgjedhur z. Frashër Racaj nënkryetar nderi të LSHB-së.

z. Frashër Racaj është njëri ndër nismëtarët e parë të Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar, i cili në që nga mosha e re i ka qëndruar besnik aspiratës së natyrshme të popullit shqiptar për identitet dhe bashkim kombëtar.

24 mars 2019

Kastriot Berishaj,
Kryetar i Këshillit të Përgjithshëm Kombëtar të LSHB-së

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...