Kryefaqja / LAJME / Kastriot Berishaj fton shqiptarët të votojnë Blerim Reken për President të Maqedonisë shqiptare

Kastriot Berishaj fton shqiptarët të votojnë Blerim Reken për President të Maqedonisë shqiptare

Shqiptarë të dashur të Iliridës së Shqipërisë së Bashkuar,

Sot, bëjeni me BESA-BESË PËR ILIRIDËN E SHQIPËRISË SË BASHKUAR, VOTONI VETËM SHQIP DHE KUQ E ZI:

VOTONI BLERIM REKEN PRESIDENT TË MAQEDONISË SË VERIUT 🇦🇱👐

Kastriot Berishaj
Kryetar,

Kastriotët e Dardanisë

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Spartak Ngjela tregon se cilat janë tri pengesat kryesore të shqiptarëve në Ballkanin Perëndimor

Në një intervistë  për “Bota sot”, publicisti Spartak Ngjela, ka deklaruar se ekzistojnë pengesa për …

Leave a Reply

Loading...