Kryefaqja / LAJME / Një burrë e thërret Haradinajn ‘Rambo’, përgjigjja e kryeministrit është epike

Një burrë e thërret Haradinajn ‘Rambo’, përgjigjja e kryeministrit është epike

Dje sheshi i Prishtinës ishte mbushur me qytetarë që kishin dalë për t’i parë live Bill Clintonin e Medeleine Albrightin.


E me këta të dy në parakalimin për nder të 20 vjetorit të hyrjes të trupave të NATO-s ishin natyrisht edhe krerët kosovarë.

Gjatë ecjes nëpër sheshin e Prishtinës, një qytetar të cilit kryeministri Ramush Haradinaj po i kalonte e thirri kryeministrin me zë të lartë: “Rambo”. 

Përgjigja e kryeministrit drejtuar qytetarët që e thirri me këtë nofkë ishte epike dhe spontane. 

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Çitaku, Daçiqit: Unë jam krenare që jam shqiptare, por a jeni krenarë ju që bëtë krime?

Ambasadorja e Kosovës në Uashington Vlora Çitaku ka thënë se Policia e Kosovës ka vepruar …

Leave a Reply

Loading...