Kryefaqja / LAJME / Nishani e Jahjaga shpallen “Qytetarë nderi” të Vitisë

Nishani e Jahjaga shpallen “Qytetarë nderi” të Vitisë

Komuna e Vitisë sot shënon 20 vjetorin e çlirimit.

Në aktivitetet që janë para pa për shënimin e kësaj dite, do të do të bëhet shpallja “Qytetar nderi” të Komunës së Vitisë për ish-presidentin e Republikës së Shqipërisë, Bujar Nishani dhe ish-presidenten e Republikës së Kosovës, Atifete Jahjaga.E SPONSORUAR

Blej dyshek Dormeo prej vetëm 16⁹⁹€ në muaj

LEXO MË SHUMË

Aktivitetet fillojnë me homazhe në varrezat e dëshmorëve në Viti në ora 10:00, kurse ceremonia e shpalljes “Qytetarë nderi” të dy ish-presidentëve do të fillojë nga ora 11:00.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Hutohen serbët, e duartrokasin Makronin kur thotë se Kosova është e pavarur!

Presidenti i Francës, Emanuel Macron qëndroi për një vizitë zyrtare dje në Serbi. I pari …

Leave a Reply