Kryefaqja / LAJME / Kamuflimi epik i gjakovarëve: Hapin bastore brenda ëmbëltores

Kamuflimi epik i gjakovarëve: Hapin bastore brenda ëmbëltores

Mbrëmjen e së martës policia ka zhvilluar një aksion në Gjakovë ku ka bastisur disa lokale nën dyshimin se po kryhej veprimtari ilegale e lojërave të fatit

Aksioni është zhvilluar nën urdhrin e Gjykatës kompetente dhe janë bastisur nëntë lokacione të ndryshme në rajonin e Gjakovës.

Një ndër lokacionet që është bastisur është edhe një lokal që funksiononte si ëmbëltore ndërkaq dyshohet se aty zhvillohej veprimtari ilegale e lojërave të fatit, bën të ditur kallxo.com.

Operacioni policor është udhëhequr nga Drejtoria për hetimin e krimit të organizuar, në mbështetje edhe të njësiteve të specializuara të Policisë së Kosovës.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Vetëvendosje zyrtarisht propozon Albin Kurtin mandatar për Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje tashmë zyrtarisht ka propozuar Albin Kurtin si mandatar për kryeministër. Në dokumentin që …

Leave a Reply

Loading...