Kryefaqja / SHOW BIZ / Video: Me të zeza dhe linja seksi/ Këngëtarja shqiptare “çmend” fansat me pozat e saj

Video: Me të zeza dhe linja seksi/ Këngëtarja shqiptare “çmend” fansat me pozat e saj

Këngëtarja e njohur shqiptare Beatrix Ramosaj nuk është shumë aktive në skenën shqiptare me muzikën e saj por në llogarinë e saj në Instagram poston foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto të realizuara në orët e vona të natës, ku shfaqet provokative e veshur me rroba të zeza seksi në plazh.

Po ashtu, ka vendosur t’i “çmendë” fansat e saj me një video e cila është bërë gjatë realizimit të disa prej pozave joshëse në plazh.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Leave a Reply

Loading...