Kryefaqja / LAJME / FOTO/ Tifozja më seksi e Kombëtares ‘provokon’ nga Sardegna

FOTO/ Tifozja më seksi e Kombëtares ‘provokon’ nga Sardegna


Ajo është një nga vajzat më simpatike që ka hyrë në shtëpinë e spektaklit “Big Brother” dhe njëkohësisht tifoja më seksi e kombëtares shqiptare.

Po flasim për modelen Rike Roçi, e cila vijon pushimet në Sardegna të Italisë.

Nga ishulli i famshëm italian Rike poston herë pas here foto në profilin e saj në Instagram, ku nuk mungojnë as pëlqimet dhe komentet e shumta.

FOTO/ Tifozja më seksi e Kombëtares 'provokon' nga Sardegna

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...