Kryefaqja / LAJME / VIDEO/ Kundërshtari u tall keq me Florian Markun përgjatë tërë meçit, e pësoi keq në fund

VIDEO/ Kundërshtari u tall keq me Florian Markun përgjatë tërë meçit, e pësoi keq në fund

Drama e kaploi rundin e fundit kur Tommy Broadbent u mposht këtë fundjavë, pasi u tall brutalisht me Florian Markut përgjatë tërë meçit.

Florian Marku mposhti Broadbent me nokaut në meçin e fundit, derisa ky triumf e mban boksierin shqiptar të pamposhtur me një bilanc prej katër fitoreve nga katër meçe, të katërtat me nokaut.

Sidoqoftë, 26-vjeçari nuk ishte i lumtur me mungesën e sportivitetit të kundërshtarit përgjatë tërë përballjes.

U duk sikur Broadbent e kishtë përgatitur si strategji për t’u tallur me kundërshtarin por gjërat shkuan si mos më keq për të në fund.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kurti i reagon Vuçiqit: Gjenocidi, varret masive dhe masakrat janë e vërteta e Serbisë

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti përmes një postimi në Tëitter ka reaguar ndaj deklaratave …

Leave a Reply

Loading...