Kryefaqja / LAJME / SPORT / Formacioni zyrtar i Shqipërisë në ndeshjen me Islandën

Formacioni zyrtar i Shqipërisë në ndeshjen me Islandën

Gazetari i Top Channel, Endi Tufa, ka mësuar formacionin zyrtar me të cilin ekipi i Shqipërisë do të përballet në ndeshjen me Islandën.

Lojtarët që do të luajnë në ndeshjen e sotme në Elbasan Arena janë: Strakosha, Ismajli, Dermaku, Cikalleshi, Gjasula, Manaj, Memushaj, Bare Gjimshiti Hysaj Lenjani

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Gooool Shqipëria! Dermaku kalon në avantazh kuqezinjtë

Minuta e 32-të e takimit Shqipëri-Islandë dhe kuqezinjtë kanë kaluar në avantazh. Ka qenë një …

Leave a Reply