Kryefaqja / LAJME / Angli 0:1 Kosovë VALON BERISHA “SHTANG” ANGLINË, KOSOVA NË EPËRSI

Angli 0:1 Kosovë VALON BERISHA “SHTANG” ANGLINË, KOSOVA NË EPËRSI

Kosova e ka nisur furishëm ndeshjen kundër Anglisë, pasi që shumë shpejt skuadra jonë kalon në epërsi.

Është Valon Berisha gjen rrugën e golit, duke “shtangur” skuadrën angleze.

“Tre Luanët” dhe ‘Dardanët’ po ballafaqohen në kuadër të Grupit A të vlefshme për Evropianin 2020, transmeton RTKLive.

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Palmer për Shqipërinë: Duhet dialog mes palëve, me rëndësi ngritja e Gjykatës Kushtetuese

Mathew Palmer, i dërguar i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor i tha …

Leave a Reply