Kryefaqja / LAJME / SPORT / Gooool Shqipëria! Dermaku kalon në avantazh kuqezinjtë

Gooool Shqipëria! Dermaku kalon në avantazh kuqezinjtë

Minuta e 32-të e takimit Shqipëri-Islandë dhe kuqezinjtë kanë kaluar në avantazh. Ka qenë një harkim perfekt i Memushajt në zonë dhe aty, Kastriot Dermaku me kokë ka thyer portierin islandez duke ndezur atmosferën në “Elbasan Arena”

Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Formacioni zyrtar i Shqipërisë në ndeshjen me Islandën

Gazetari i Top Channel, Endi Tufa, ka mësuar formacionin zyrtar me të cilin ekipi i …

Leave a Reply