Kryefaqja / LAJME / Frasher Demaj: Skënderbeu, Adem Jashari dhe Ibrahim Rugova janë emblema e shqiptarëve

Frasher Demaj: Skënderbeu, Adem Jashari dhe Ibrahim Rugova janë emblema e shqiptarëve

Historiani i njohur nga Kosova, Frasher Demaj këtë të diele ka qenë i ftuar në emisionin më të shikuar në vend n`Kosovë Show.

Akademiku kosovar ka thënë në këtë emision se Skënderbeu, Adem Jashari dhe Ibrahim Rugova janë emblema e shqiptarëve, raporton AlbanienShow

Historiani Demaj, kësaj radhe do të jetë edhe kandidat për deputet nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Demaj në këtë Intervistë ka thënë që Lidhja Demokratike e Kosovës ka listen më të mirë në këto zgjedhje.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Çitaku, Daçiqit: Unë jam krenare që jam shqiptare, por a jeni krenarë ju që bëtë krime?

Ambasadorja e Kosovës në Uashington Vlora Çitaku ka thënë se Policia e Kosovës ka vepruar …

Leave a Reply

Loading...