Kryefaqja / LAJME / Zvezda e Delija kokulur e të skuqur kthehen për Beograd

Zvezda e Delija kokulur e të skuqur kthehen për Beograd

Zvezda e Delija kokulur e të skuqur kthehen për Beograd!

Drejtori i përgjithshëm i Cërvena Zvezdës në futboll, erdh me shumë krenari, duke e quajtur Kosovën provincë jugore e Serbisë dhe me mendjen e idiotit, se do ta luajë ndeshjen e Kupës së Serbisë në Kosovë!

Zvezda kthehet kokulur së bashku me Delijen.

Disa tifozë të shkretë të Trepçës fantome, të zhgënjyer, kanë harruar se vetëm një Trepçë është në Kosovë dhe në stadiumin “Adem Jashari”.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Rita Ora uron 12 vjetorin: Urime Kosova jonë

Nuk mungon urimi i Rita Orës për 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës. Këngëtarja shqiptare …

Leave a Reply

Loading...