Kryefaqja / LAJME / Çasti, kur Policia e Kosovës ndaloi autobusin e ekipit serb të hynte në Kosovë

Çasti, kur Policia e Kosovës ndaloi autobusin e ekipit serb të hynte në Kosovë

Ndeshja Cërvena Zvezda dhe Trepça përfundimisht u anulua dhe nuk do të zhvillohet në Kosovë.

Policia e kosovës ndaloi hyrjen e ekipit serb në territorin e Kosovës, ndërsa në mediat serbe është shpërndarë një video ku autobusi i ekipit serb u ndalua nga Policia e Kosovës.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Historiani Noel Malcolm, me një libër të ri mbi shqiptarët dhe identitetin kombëtar

Studiuesi Noel Malcom, në verën e 2020-tës do të nxjerrë një libër të ri që …

Leave a Reply

Loading...