Kryefaqja / LAJME / Edhe historiani Frashër Demaj bëhet deputet

Edhe historiani Frashër Demaj bëhet deputet

Historiani Frashër Demaj ka siguruar ulësen në Kuvendin e Kosovës.

Këtë e konfirmuar përmes një postimi në Facebook, ku ka ka shprehur mirënjohje për gjithë ata që e votuan dhe e përkrahën.

Postimi i plotë:

Të dashur qytetarë,

Sipas të dhënave preliminare unë do të jem njëri nga përfaqësuesit e interesave tuaja në Kuvendin e Kosovës.

Ju shpreh mirënjohjen time të thellë për përkrahjen e pa rezervë që keni treguar ndaj meje me 6 tetor.

Faleminderit shumë.

Me respekt e konsideratë,

Frashër DEMAJ

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Në përvjetorn e vdekjes së Heroit Kombëtar Gjergj Kastrioti – Skëndërbeut, Haradinaj përulet te busti i tij

Sot është përvjetori i vdekjes së Skëndërbeut, Haradinaj përulet te busti i tij Ramush Haradinaj …

Leave a Reply

Loading...