Kryefaqja / LAJME / SPORT / Kosova në epërsi ndaj Malit të Zi

Kosova në epërsi ndaj Malit të Zi

Amir Rrahmani ka realizuar gol për të kaluar Kosovën në epërsi në përballjen me Malin e Zi.

Ai realizoi me kokë pas harkimit të Milot Rashicës në minutën e dhjetë.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Majlinda Kelmendi fiton të artën në Abu Dhabi

Një tjetër sukses i madh për sportin e Kosovën vjen nga xhudoja dhe mbretëresha Majlinda …

Leave a Reply

Loading...