Kryefaqja / LAJME / SPORT / Kosova në epërsi ndaj Malit të Zi

Kosova në epërsi ndaj Malit të Zi

Amir Rrahmani ka realizuar gol për të kaluar Kosovën në epërsi në përballjen me Malin e Zi.

Ai realizoi me kokë pas harkimit të Milot Rashicës në minutën e dhjetë.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Shqipëri spektakolare në Moldavi, lojë e bukur dhe 4 gola

Shqipëria ka marrë një fitore të pastër 0-4 në transfertë ndaj Moldavisë në ndeshjet e …

Leave a Reply

Loading...