Kryefaqja / LAJME / SPORT / ‘Fadil Vokrri’ në festë, Kosova dyfishon epërsinë kundër Malit të Zi

‘Fadil Vokrri’ në festë, Kosova dyfishon epërsinë kundër Malit të Zi

Kosova ka arritur të shënoi edhe golin e dytë përballë Malit të Zi, për 2:0.

Është Vedat Muriqi që ka shënuar golin e dytë për Kosovën.

Muriqi arriti të mposht portierin e Malit të Zi pas dy tentativave.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Shqipëri spektakolare në Moldavi, lojë e bukur dhe 4 gola

Shqipëria ka marrë një fitore të pastër 0-4 në transfertë ndaj Moldavisë në ndeshjet e …

Leave a Reply

Loading...