Kryefaqja / LAJME / SPORT / Shqipëria nuk përmbahet, shënon golin e tretë ndaj Moldavisë

Shqipëria nuk përmbahet, shënon golin e tretë ndaj Moldavisë

Shqipëria ka shënuar golin e tretë ndaj Moldavisë në “Stadionul Zimbru” të Chisinau, një ndeshje e vlefshme për kualifikueset e grupit H të Euro 2020.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Shqipëri spektakolare në Moldavi, lojë e bukur dhe 4 gola

Shqipëria ka marrë një fitore të pastër 0-4 në transfertë ndaj Moldavisë në ndeshjet e …

Leave a Reply

Loading...