Kryefaqja / LAJME / Si po pushtohet sot Shqipëria nga grekët, serbët dhe turqit? Vendimet tronditëse

Si po pushtohet sot Shqipëria nga grekët, serbët dhe turqit? Vendimet tronditëse

Cili është aksioni i fshehtë përmes të cilit Grekët, Serbët dhe Turqit po pushtojnë Shqipërinë?

Si u morën vendimet antishqiptare në heshtje ? Çfarë fshihet pas tyre ? Ndiqni videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Vetëvendosje zyrtarisht propozon Albin Kurtin mandatar për Kryeministër

Lëvizja Vetëvendosje tashmë zyrtarisht ka propozuar Albin Kurtin si mandatar për kryeministër. Në dokumentin që …

Leave a Reply

Loading...