Kryefaqja / LAJME / Qytetarët tmerrohen në mesnatë, tërmeti i fuqishëm godet prapë Shqipërinë

Qytetarët tmerrohen në mesnatë, tërmeti i fuqishëm godet prapë Shqipërinë

Tmerrohen qytetarët pasi një tërmet i fuqishëm ka tronditur vendin në orën 00:00.

Tërmeti ka zgjatur disa sekonda dhe ishte i fortë.

Qytëtarët të frikësuar kanë dalë jashtë banesave për ti shpëtuar ndonjë lëndimi.

Mësohet se tërmeti ka qënë 4.8 ballë i shkallës righter me epiqendër në Durrës.

Loading...
Loading...
Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kurti i reagon Vuçiqit: Gjenocidi, varret masive dhe masakrat janë e vërteta e Serbisë

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti përmes një postimi në Tëitter ka reaguar ndaj deklaratave …

Leave a Reply

Loading...