Kryefaqja / HISTORI / Gjurmë Shqiptare – Historia e panjohur e Ismail Qemalit. Rrëfimi i jashtëzakonshëm

Gjurmë Shqiptare – Historia e panjohur e Ismail Qemalit. Rrëfimi i jashtëzakonshëm

Vdiq nga një hemoragji apo u vra Ismail Qemali? Çfarë ndodhi në hotel Brufani në Perugia? Cilat janë dëshmitë e forta? Përse dokumentat tregojnë dicka tjetër? Ndiqni të plotë videon e dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Ismail Qemali për Neue Freie Presse (1912) : “Serbia nuk ka asnjë të drejtë të përparojë drejt Adriatikut dhe të copëtojë Shqipërinë.”

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 25 Shkurt 2020 “La Libre Parole” ka botuar, të mërkurën …

Leave a Reply

Loading...