Kryefaqja / HISTORI / Qyteti i enigmave që fsheh historinë e shqiptarëve

Qyteti i enigmave që fsheh historinë e shqiptarëve

Çfarë fshihte ky qytet i vjetër në Shqipëri?

Përse kërkohej me ngulm nga ekspertët? Çfarë kishte ai të veçante?

A ka një arsye që kërkimet u ndërprenë?Ndiqni të plotë videon e plotë të dokumentarit të gazetarit Marin Mema.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Ismail Qemali për Neue Freie Presse (1912) : “Serbia nuk ka asnjë të drejtë të përparojë drejt Adriatikut dhe të copëtojë Shqipërinë.”

Nga Aurenc Bebja*, Francë – 25 Shkurt 2020 “La Libre Parole” ka botuar, të mërkurën …

Leave a Reply

Loading...