Kryefaqja / LAJME / Ringjyroset Flamuri në urën e Tërgajes

Ringjyroset Flamuri në urën e Tërgajes

Grafiti i flamurit i cili ishte vandalizuar dje nga serbët, është ringjyrosur dhe kthyer në gjendjen e mëparshme.

Shqiponja kuq e zi u kthye në gjendjen e mëparshme nga disa të rinjë.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Reagon Arbana Xharra: Çfarë po kërkon Naim Tërnava para nxënësve të klasës së tretë, ai nuk është ekspert

Publicistja Arbana Xharra, ka reaguar pasi myftiu Naim Tërnava ka mbajtur ligjërata para nxënësve në shkollën …

Leave a Reply

Loading...