Kryefaqja / LAJME / Rita Ora uron 12 vjetorin: Urime Kosova jonë

Rita Ora uron 12 vjetorin: Urime Kosova jonë

Nuk mungon urimi i Rita Orës për 12 vjetorin e pavarësisë së Kosovës.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, është përkujdesur që të bëjë urimin e saj për ditën e Pavarësisë së Kosovës, vendit të saj të lindjes.

Rita ka postuar një video të skenave nga videoklipi i saj që e ka xhiruar në Prishtinë, atë të këngës ‘Shine ya light’ nga albumi i saj i parë.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

LAJMI I FUNDIT: Votohet mocioni i mosbesimit, bie qeveria Kurti

Kuvendi i Kosovës me 82 vota pro, dhe 32 kundër dhe 2 abstenime ka votuar …

Leave a Reply

Loading...