Kryefaqja / LAJME / Një shqiptare e prekur nga koronavirusi, e konfirmon nëna e saj

Një shqiptare e prekur nga koronavirusi, e konfirmon nëna e saj

Italia prej pak ditësh është në alarm prej koronavirusit, kur deri më tani janë raportuar 6 të vdekur dhe mbi 230 të prekur.

Midis të prekurve raportohet se është edhe një shqiptare, këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet një statusi në Facebook, nëna e saj, lajmin e kanë konfirmuar mediat në Shqipëri.

Mësohet se ajo është një vajzë nga Lezha që jeton në Itali.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...