Kryefaqja / LAJME / Meta e nis manifestimin me shqiponjën

Meta e nis manifestimin me shqiponjën

Ka nisur manifestimi i thirrur nga Presidenti Meta. Ky i fundit ka dalë nga presidenca nën meloditë e këngëve patriotike duke u pritur tek dera e godinës nga një vajzë e veshur kuqezi.

Më pas, Meta ka hipur në podium duke bërë shqiponjën me duar, ndërsa të pranishmit thëarrin “Rama Ik” dhe “Poshtë diktatura”.

Loading video

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...