Kryefaqja / LAJME / SPORT / Kombëtarja e Shqipërisë mëson kundërshtaret në Ligën e Kombeve

Kombëtarja e Shqipërisë mëson kundërshtaret në Ligën e Kombeve

Kombëtarja e Shqipërisë në futboll ka mësuar kundërshtaret për sezonin e dytë në Ligën e Kombeve.


Sot nga ora 18:00, në Amsterdam ka filluar tërheqja e shortit për fazën e grupeve për sezonin e dytë të Ligës së Kombeve.

Ashtu si në sezonin e parë, edhe në këtë sezon ‘kuqezinjtë’ do jenë pjesë e Ligës C dhe tani do jenë pjesë e Grupit 4. 

Në këtë grup, Shqipëri do jetë së bashku me Kazakistanin, Lituaninë dhe Bjellorusinë.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Fitorja e dytë radhazi, Kosova U19 mposht edhe Greqinë

Përfaqësuesja U19 e Kosovës ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë në turneun ‘ROMA …

Leave a Reply

Loading...