Kryefaqja / LAJME / SPORT / Ndeshja Maqedonia e Veriut-Kosova, luhet pa prani publiku, më 26 mars

Ndeshja Maqedonia e Veriut-Kosova, luhet pa prani publiku, më 26 mars

Ndeshja e shumë përfolur mes Kosovës dhe Maqedonisë do të luhet pa tifozë.

Kështu ka vendosur Federata e Futbollit të Maqedonisë ka vendosur që ndeshja të luhet më 26 mars dhe pa praninë e publikut.

E gjithë kjo situatë është krijuar pas përhapjes së virusit korona.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Fitorja e dytë radhazi, Kosova U19 mposht edhe Greqinë

Përfaqësuesja U19 e Kosovës ka shënuar fitore edhe në ndeshjen e dytë në turneun ‘ROMA …

Leave a Reply

Loading...