Kryefaqja / LAJME / Bushati: HashimoRamistët janë gdhirë sot “patriota” kundër Albin Kurtit

Bushati: HashimoRamistët janë gdhirë sot “patriota” kundër Albin Kurtit

Analisti politik nga Shqipëria, Andi Bushati, ka thënë se Thaçi dhe Rama kanë patriotizëm me qira.

Për këtë ai ka thënë se sot HashimoRamistët janë zgjuar sot “patriota” kundër Albin Kurti,edhe pse vet nuk kishin bërë as gëk as mëk, as për traun e rrugës së kombit, as për taksimin e atyre që sillnin ndihmë për tërmetin.

Postimi i tij i plotë në Facebook:

HashimoRamistet jane gdhire sot “patriota” kunder Albin Kurtit, ndonese nuk kishin bere as gek as mek, as per traun e rruges se kombit, as per taksimin e atyre qe sillnin ndihme per termetin. Ketij i thone patriotizem me qera.

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...