Kryefaqja / LAJME / Nesër në Prishtinë zyrtarizohet Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar

Nesër në Prishtinë zyrtarizohet Lëvizja për Shqipëri të Bashkuar

Ju ftojmë të merrni pjesë në promovimin zyrtarizues të Lëvizjes për Shqipëri të Bashkuar!
Në këtë promovim do të bëhet:
– Shpalosja e Programit Politik të LSHB 

– Promovimi i librit “Platforma për Shqipëri të Bashkuar”, 

– Zgjedhja e Kryetarit dhe e Këshillit Nismëtar të LSHB 

Ora: 15:00

Data: 16 Korrik 2016

Adresa: Salla e Kuqe e Pallatit të Rinisë, Prishtinë – Shqipëri

Loading...
Loading...

Shiko poashtu

Kryeministri kanadez: Rusia nuk është e mirëpritur në G7

Kanada nuk e mbështet kthimin e Rusisë në Samitin e G7, , të propozuar nga …

Leave a Reply

Loading...